Sık Sorulan Sorular

Türkiye’de yaşamıyorum hizmetlerinizden nasıl faydalanabilirim?

Yurtdışından gelen misafirlerimiz için hazırladığımız 2 veya 3 günlük programlardan yararlanabilirsiniz. Sadece uçak biletinizi alıp, uçuş bilgilerinizi info@trhaircenter.com mail adresine göndermeniz yeterli olacaktır. Programınızla ilgili sizinle iletişime geçip detayları tarafınıza ileteceğiz.

Kısaca bahsetmek gerekirse;

  1. Gün ;

Ekibimiz sizi havalimanında karşılar ve otele transferinizi gerçekleştirir. İlk gün için operasyon planlanmaz. İsterseniz otelinizde dinlenebilirsiniz yada şehirde küçük bir gezintiye çıkabilirsiniz.

  1. Gün;

Şoförümüz sizi otelinizden alır ve kliniğimize getirir. Gerekli tetkikler yapıldıktan ve bilgilendirmelerden sonra saç ekim işleminiz gerçekleştirilir. Operasyondan sonra şoförümüz sizi otelinize götürür. 2 günlük program yapan misafirlerimizin planları doğrultusunda operasyondan sonra ülkelerine dönmelerinde herhangi bir sakınca yoktur.

  1. Gün;

Genel kontroller için şoförümüz sizi otelinizden alır ve kliniğimize getirir. Doktorumuz tarafından yapılan genel kontrollerden sonra tercihinize göre ülkenize dönebilir yada bir süre İstanbul’da kalıp şehrin tadını çıkarabilirsiniz.

Operasyon ne kadar sürüyor?

Ekim yapılacak olanın büyüklüğü, kşinin cilt ve saç yapısı gibi faktörlere bağlı olarak değişmektedir. Ancak ortalama bir zaman vermek gerekirse 5-8 saat aralığında bir saç ekimi operasyonu gerçekleştirilir.

Herhangi bir acı hissedecek miyim?

Saç ekimi operasyonlarını lokal anestezi altında yapıyoruz dolayısıyla herhangi bir acı ya da ağrı hissetmeyeceksiniz.

Normal hayatıma ve işime dönmem ne kadar zaman alacak?

Çok tozlu ve ağır bir işte çalışmıyorsanız eğer aynı gün işinize dönebilirsiniz. Aksi hallerde 2-3 gün gibi kısa bir sürede normal hayatınıza ve işinize dönebilirsiniz.

Nerede ve kime saç ektirmeliyim ?

Saç ekimi plastik cerrahlar eşliğinde gerçekleştirilmesi zorunlu bir operasyondur. Bu konuda uzmanlaşmış bir ekip ve hastane ortamında saç ektirmenizi öneririz.

Saçım doğal mı olacak? Özel bir bakım gerektirecek mi?

Ekilen saçlar yine size ait olan doğal saçlardır. Onlarda yaşam döngüsüne devam edecek ancak herhangi bir özel bakıma gerek duymaz.

Saç ekiminin herhangi bir yan etkisi var mı?

Kanama, enfeksiyon, saç büyüme ve yara izi gibi durumlar çok nadiren karşılaşılan yan etkilerdir. Modern saç nakli cerrahisi mükemmel sonuçlar üretmemize imkan vermektedir.

Ekilen saçlar dökülecek mi?

Ekilen saçlar genetik olarak dökülmeyen ve saç dökülmesine neden olan hormonlara karşı dayanıklı saç kökleridir ve dökülmez.

Saç ekimi için birden fazla operasyon yaptırılabilir mi?

Saç dökülmesi yaşanan bölgenin genişliğine, donör bölgenin yeterliliğine göre istenirse birden fazla kez saç ektirilebilir.

email

Ad ve Soyadınız (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Telefon

Mesajınız

Saç ekimiyle ilgili merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bilgi alma ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgilendirme almak için tek yapmanız gereken yukarıdaki formu doldurarak bize göndermek.

Bilgilendirme hizmetimiz tamamen ÜCRETSİZDİR.

Whatsapp-3

telefon-3

webcam-2