Sakal, saç gibi, bir erkeğin en önemli aksesuarlarından birisidir. Sadece estetik bir aksesuar olması haricinde, yüzde olan yara, yanık gibi bazı estetik problemlerin perdelemesinde de kullanılabilecek en önemli araçtır. Tecrübe ve teknolojinin birleşimiyle seyrek ve ya hiç olmayan sakal bir sorun olmaktan çıkmıştır.

Sakal ve bıyık ekimi aynı zamanda favori ekimi de aynı saç ekiminde olduğu gibi FUE yöntemi ile yapılmaktadır. Çıkartılan saç kökleri açılan kanallara yerleştirilir. Ekimden sonra uzamaya devam eden sakal ve bıyık 15 günden sonra normal traş bıçağı ile traş edilebilir veya uzatılabilir. 2. Haftadan sonra ekilen sakal ve bıyığın bir kısmı dökülür. Ekim yapılan tarihten 4-6 ay sonra dökülenlerin tamamı yeniden çıkar.

YARA VE YANIK İZİ KAPATMA

Vücuttaki her kıl kökü başka bir alana nakledilebilir. Yara izleriniz çevreye uyumlu hale gelecek şekilde ekim yapılabilir. Saç ekimi teknolojisinin gelişmesi sonucunda yanık ve yara izi olan alanlara saç ekimi yapılabilmekte ve kişiyi tatmin eden bir görüntü kazandırılabilmektedir.

Saçlı bölgede veya sakal, bıyık, kaş gibi herhangi bir bölgede kazaya bağlı, yanmış ve yara izi kalmış olması halinde, ense veya vücuttan alınan saç kökleri veya kılları ile kapatılması yapılabilir.

Ücretsiz sakal analizi ve sakal ekimi ile ilgili her konuda size ulaşabilmemiz için lütfen iletişim formunu doldurunuz…

Beard

email

Ad ve Soyadınız (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Telefon

Mesajınız

Saç ekimiyle ilgili merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bilgi alma ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgilendirme almak için tek yapmanız gereken yukarıdaki formu doldurarak bize göndermek.

Bilgilendirme hizmetimiz tamamen ÜCRETSİZDİR.

Whatsapp-3

telefon-3

webcam-2