Saç mezoterapisi işlemi saç dökülmesini durdurmaya yönelik destekleyici bir müdahaledir.  Mezoterapi saç oluşumunu arttıran bir etkiye de sahiptir. Genel anlamda özetlenecek olursa mezoterapi zamanla erkek ve kadınlarda oluşan erkek tipi kelleşmeyi önlemeye yardımcı olan ve aynı zamanda saç oluşumunu arttırmaya yardımcı olan alternatif bir yöntemdir. Bu işlem saç derisinde ki besleyici maddelerin düzene koyulmasını sağlar. Bu işlem enjeksiyon vasıtasıyla uygulanır. Mezoterapide hastanın ihtiyacına göre çok çeşitli ilaçlar kullanılabilir. Bu ilaçlar sadece FDA’nın (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) onayladığı, eczanelerde satılan bitkisel ilaçlardır.

Saç mezoterapisi ortalama 7-8 seans olarak yapılır. Sonuçları görmek için sabırlı olmak gerekir. Kişiye göre değişmekle birlikte ortalama 5. Seanstan sonra etkileri görülmeye başlar.

Ücretsiz saç analizi ve saç ekimi ile ilgili her konuda size ulaşabilmemiz için lütfen iletişim formunu doldurunuz…

mezoterapi

email

Ad ve Soyadınız (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Telefon

Mesajınız

Saç ekimiyle ilgili merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bilgi alma ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgilendirme almak için tek yapmanız gereken yukarıdaki formu doldurarak bize göndermek.

Bilgilendirme hizmetimiz tamamen ÜCRETSİZDİR.

Whatsapp-3

telefon-3

webcam-2