PRP TEDAVİSİ zayıflamış saç köklerinin canlandırılmasında ve saç dökülmesi gibi problemlerin durdurulmasında kullanılan bir tedavi yöntemidir.

PRP tedavisinde hastadan alınan kanın özel bir işlemden geçirilerek akyuvarlarının ve trombositlerinin ayrılması sonucu elde edilen mucizevi iksirin saçsız ve ya seyrelmiş bölgelere enjekte edilmesidir.

PRP nasıl uygulanır?

Uzmanımız sizden aldığı kanı gerekli işlemlere tabi tuttuktan sonra elde ettiği PRP’yi saç köklerinize ince uçlu iğnelerle enjekte eder. Çok kısa bir işlemdir. Ortalama 30 dakikalık bir işlemden sonra tamamlanan PRP uygulanan bölgedeki doku gelişmesini desteklemeye başalar ve zarar görmüş kıl kökleri beslenerek toparlanmaya başlar. Erkeklere uygulandığı gibi kadınlarda da uygulanır ve başarılı sonuçlar elde edilir. Ekilen saçlardan en iyi sonuçlar elde edebilmek için saç ekiminden sonra uygulanması önemle tavsiye edilir.

prp2

Ücretsiz saç analizi ve saç ekimi ile ilgili her konuda size ulaşabilmemiz için lütfen iletişim formunu doldurunuz…

email

Ad ve Soyadınız (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Telefon

Mesajınız

Saç ekimiyle ilgili merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bilgi alma ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgilendirme almak için tek yapmanız gereken yukarıdaki formu doldurarak bize göndermek.

Bilgilendirme hizmetimiz tamamen ÜCRETSİZDİR.

Whatsapp-3

telefon-3

webcam-2