eyebrows

Farklı sebeplerle ortaya çıkan kaş eksikliği özellikle bayanlarda estetik bir kayıp yaratmaktadır. Kaş ekimi haricinde bu sorunu kapatmak için kullanılan yöntemler çoğunlukla kendileri sorun haline gelmekte ve göze hoş gelmeyen görüntüler ortaya çıkarmaktadır.

Kaş ve kirpik ekimi 2000’li yılların ortalarına doğru ülkemizde kullanılmaya başlanmıştır. Kaş ekimi iki kulak arasında kafanın arka bölümünde bulunan ve donör bölge olarak adlandırılan alandan alınan, sağlıklı, genetik olarak ömür boyu dökülmemeye programlanmış saç köklerinin kaşlara nakil edilmesi işlemi olarak tanımlanabilir. Ekilen bölgede uygulama sonrası 4 gün boyunca hafif kabuklanma ve kızarıklı meydana gelir. Nakl yapılan alan 6-7 gün içerisinde iyileşir. Ekilen kaşların tamamen uzaması 3-6 ay arası süre alır. Kişinin tercihine göre şekil ve yoğunluk verilebilen kaş ekiminde, hiç kaş olmayan durumlar gibi kaşlarda sıklaştırma ihtiyacı olan durumlarda da uygulanır.

Yeni kaşlar saçlardan çok daha hızlı uzarlar. Bu nedenle, kaş ekimi sonrasında yeni kaşlar, özellikle ilk bir yıl içerisinde kendi kaşlarınıza oranla daha hızlı uzarlar. Bir yılın sonunda yeni kaşlar bulundukları bölgede ki uzama hızına ayak uydurmaya başlarlar.

Ücretsiz kaş analizi ve kaş ekimi ile ilgili her konuda size ulaşabilmemiz için lütfen iletişim formunu doldurunuz…

email

Ad ve Soyadınız (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Telefon

Mesajınız

Saç ekimiyle ilgili merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bilgi alma ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgilendirme almak için tek yapmanız gereken yukarıdaki formu doldurarak bize göndermek.

Bilgilendirme hizmetimiz tamamen ÜCRETSİZDİR.

Whatsapp-3

telefon-3

webcam-2