Birçok hastamız için en önemli ve güvenilir kaynak daha önce hizmetlerimizden faydalanmış olan hastalarımızdır. Görüşleriniz bizler ve bizi tercih edecek olan hastalarımız için çok önemli. Lütfen sizde birkaç dakikanızı ayırarak görüşlerinizi saç ekimi hasta görüşleri kısmına iletin.

Hastalarımızın Görüşleri

profilMehmet Köse
Doktorumla ilk görüştüğümde aklımda birçok soru işareti vardı. Kendisi bana bunun normal olduğunu söyledi ve açıkladı. Daha sonra ekim işlemine karar verdim ve İstanbul’a geldim. Her şey çok iyiydi. Lokal anastezi için ilk iğne yapıldığında biraz korktum ama daha sonra hiçbir acı hissetmedim. Şimdi ekilen saçlarım çıkmaya başladı. Kendi kendime keşke daha önce ektirseydim diye düşünüyorum. Doktoruma ve ekibine çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Saygılar…
profilHasan Bey
Merhaba. Ben yaklaşık 2 yıl önce kliniğinizde saç ektirdim. Güler yüzlü hizmetiniz çok teşekkür ederim. Benim programımda her şey yolunda gitmişti. Havalimanında ki beyefendi tam zamanında ordaydı. Otel gayet güzeldi. Operasyon sırasında hiç acı hissetmedim ve gayet rahat geçti. Dediğiniz gibi kısa zamanda yaralar kabuklandı ve döküldü. Şu an gayet iyi. Ben çok memnunum. Doktorumun eline sağlık herkeze tavsiye ediyorum.
profilHalil Duygu
Ben Almanya’da yaşıyorum. Bana sadece uçak biletimi alıp İstanbul’a uçmak kaldı. Geri kalan her şey tr hair center ayarlamıştı. 3 gün kaldım. İlk gün direk otele gittik. Güzel bir otel, gayet rahat ettim. İkinci gün doktorumla tanıştım. Saçımı kontrol etti ve operasyon sürecini anlattı. Aynen dediği gibi de yaptı zaten. Şu an saçlarım çıktı ve gayet memnunum. Saç ektirecekler şunu bilmeli ama nerede ektirirseniz ektirin, saçlarınız hiçbir zaman tam anlamıyla eski halinde olmayacak. Ancak açık olan alanın kapandığını görünce insanın özgüveni yerine geliyor ve görünüşünüz tamamen değişiyor. Benden sonra iki arkadaşıma da yine bu merkezi önerdim. İkisi de gayet memnun. Doktoruma ve ekibine çok teşekkür ederim.
profilTobias
İch war vor ca. 6 Monaten in İstanbul. İch habe mich vorher fernmündlich informiert und dann habe ich mich für diese Klinik entschieden. İch denke, dass ich die besten getroffen habe. Sie sind sehr freundlich und hilsbereit. Jetzt kommen langsam die Haare zu sehen. İch bin schon sicher, dass der Resultat wie erwartet sein wird. İch empfehle diese Team weiter und bedanke ich mich noch mal bei ihnen. Schöne Grüsse aus Berlin... Tobias.
profilAhren Schmidt
Als meine Haarverlust angefangen hat, war ich 27 Jahre alt. Mit der Zeit hat sich die Haarlinie zurückgezogen und damit hat es mich richtig gestört. Seit 4 Jahren wollte ich Haare pflanzen lassen aber es kostet ja hier viel und ich hatte eigentlich Sorgen um so eine Op. im Ausland machen zu lassen. Ein Kolleger von mir hat das in der Türkei, İstanbul, machen lassen und bei ihm sieht es toll aus. Er hat mir diesen Artz empfohlen. İch habe sie telepfonisch kontaktiert. Sie haben mir alles über Haartransplantation erzaehlt. Die Ablauf und Preis war für mich ok und ich bin nach İstanbul geflogen. Sie haben mich vom Flughafen abgeholt. Ein sehr nette man, der auch Deutsch kann, hat mich begleitet. İch bin 5 Tage in İstanbul geblieben. Nach Haartransplantation haben sie mich zum Hotel gebracht. Am naechsten Tag haben sie mich nochmal abgeholt und für erste kontrolle war ich wieder beim Artz. Am dritten Tag haben sie mir eine halbtages Stadttour geschenkt. İch bin von İstanbul mit neuen Haare und positive Erinnerungen zurückgekommen. Danke euch noch mal. Wir werden uns bestimmt wiedersehen. Ahren...

email

Ad ve Soyadınız (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Telefon

Mesajınız

Saç ekimiyle ilgili merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bilgi alma ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgilendirme almak için tek yapmanız gereken yukarıdaki formu doldurarak bize göndermek.

Bilgilendirme hizmetimiz tamamen ÜCRETSİZDİR.

Görüşlerinizi Gönderin

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz

Fotoğraf Gönderin

Whatsapp-3

telefon-3

webcam-2