FUE TEKNİĞİ İLE SAÇ EKİMİ

FUE Yöntemi       FUE (Follicular Unit Extraction) tekniği saç ekiminde en çok tercih edilen yöntemdir. Saç ekiminde FUE nin tercih edilmesinde ki en büyük etken cerrahi bir müdahalenin gerekmemesidir. Her hangi bir neşter kesiği olmadığı gibi dikiş ve yara izi olmaması FUE tekniğinin en önemli avantajıdır. Cerrahi bir operasyon gerektirmemesi saç ekimine ihtiyaç duyan kişilerin daha rahat karar vermesini sağlamaktadır. FUE tekniğinde saç olan bölgeden saçlar tek tek alınır ve ihtiyaç duyulan bölgeye yine tek tek ekilir.

FUE Tekniği Nasıl Uygulanır?

Saç ekiminde öncelikle ihtiyaç duyulan bölgeler, saç alınacak olan bölgeler ve gerekli greft (saç kökü) sayısı belirlenir. Hasta bu konuda bilgilendirilir. Operasyon saçların tamamen kısaltılmasıyla başlar. Daha sonra saç ekimi için gerekli olan köklerin alınacağı ve ekileceği alan lokal anestezi yöntemiyle uyuşturulur. Uyuşma işlemi hızlıca gerçekleştikten sonra öncelikle donör bölgede ki saç kökleri ince uçlu iğne şeklinde aletlerle toplanır ve bir solüsyonda beklemeye alınır. Daha sonra ekilecek olan bölgede saç ekimi yapılacak olan kökler için delikler açılır. Bu operasyonun en önemli aşamasıdır. Doğal saç çizgisi oluşturabilmek tecrübe ve uzmanlık gerektirir. Biz bu konuda, memnun hastalarımızın da referansıyla, çok iddialıyız. Daha sonra toplanan saçlar tek tek açılan bu alanlara ekilir.

sac ekimi2

FUE Tekniğinin Avantajları Nelerdir?

  • Saç alınan bölgede kesik ve dikiş işlemi olmadığı için her hangi bir iz kalmaz ve açılan delikler birkaç gün içerisinde kapanır,
  • Seanslar arasında herhangi bir bekleme yoktur, alınan saçlar aynı seansta ihtiyaç duyulan bölgeye ekilir,
  • Hasta operasyonun ertesi günü normal hayatına devam eder.

Uzman ve tecrübeli bir ekip tarafından gerçekleştirilen FUE tekniği ile saç ekimi çok iyi sonuçlar vermektedir. Bu konuda daha önce saç ekimini gerçekleştirdiğimiz hastalarımızla sizleri yüz yüze görüştürüyoruz. Bu aşamaların tamamını birebir yaşamış olan birisinden dinlemek karar sürecinde sizi rahatlatacaktır.

Ücretsiz saç analizi ve saç ekimi ile ilgili her konuda size ulaşabilmemiz için lütfen iletişim formunu doldurunuz…

email

Ad ve Soyadınız (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Telefon

Mesajınız

Saç ekimiyle ilgili merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bilgi alma ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgilendirme almak için tek yapmanız gereken yukarıdaki formu doldurarak bize göndermek.

Bilgilendirme hizmetimiz tamamen ÜCRETSİZDİR.

Whatsapp-3

telefon-3

webcam-2