TR Hair Center’a Hoşgeldiniz

       Tr Hair Center Saç Ekim Merkezi, saç ekimi ve saç tedavileri, kaş ekimi, sakal ve bıyık ekimi gibi estetik amaçlı operasyonlar konusunda ülkemizin saygın kuruluşlarından olup uzun yıllardır bu alanda hizmet vermektedir.

Peki Neden TR Hair Center Saç Ekim Merkezini Tercih Etmelisiniz ?

alopeciasac       Dünyanın hemen her ülkesinden estetik operasyonlar için, özellikle saç ekimi vakaları, en önemli tercih Türkiye’dir. Coğrafi konumu ve hizmet kalitesi estetik operasyonlar konusunda, özellikle saç ekimi, ülkemizi bir cazibe merkezi haline getiriyor. Biz Tr Hair Center olarak saç ekiminde bilimsel gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Hem saç alınan donör bölgede hem de saç ekilen bölgede yüzde yüz doğallık bizim işimiz. Uzun yıllardır binlerce saç ekim vakasını başarılı bir şekilde gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Saç ekimi uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir operasyondur. Sizlerin de bu konuya ne kadar önem verdiğinizi biliyoruz.

Uzman doktor kadromuz ile operasyonlarını gerçekleştirdiğimiz misafirlerimizin mutluluğu en büyük gurur kaynağımızdır. Kendimize o kadar güveniyoruz ki, aklınızda kalabilecek en küçük şüpheleri bile yok etmek için, sizi aynı zamanda daha önce bizleri tercih etmiş misafirlerimizle birebir görüştürüyoruz.

Sizleri de bu mutlu ailenin bir parçası olmaya davet ediyoruz…

Ücretsiz saç analizi ve saç ekimi ile ilgili her konuda size ulaşabilmemiz için lütfen iletişim formunu doldurunuz.

email

Ad ve Soyadınız (gerekli)

E-Mail Adresiniz (gerekli)

Telefon

Mesajınız

Saç ekimiyle ilgili merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz her konuda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bilgi alma ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgilendirme almak için tek yapmanız gereken yukarıdaki formu doldurarak bize göndermek.

Bilgilendirme hizmetimiz tamamen ÜCRETSİZDİR.

Whatsapp-3

telefon-3

webcam-2